Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-3766 (4851896)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:УЖГ Печерського району [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:9 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Прошу прибрати сніг з тротуару по вулиці Генерала Алмазова, 1, починаючи від перехрестя з вулицею Старонаводницькою, та закінчуючи біля перехрестя з вулицею Цитадельною, який заважає вільному пересуванню пішоходів та несе небезпеку травмування.