Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-2050 (4851926)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Паркування авто на зеленій зоні прибудинкової території
Відповідальний:ВОП ”Шулявка” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:23 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Після того, як півроку(або навіть рік) тому з неясної причини зняли огорожі газону (газон проходить по середині вулиці) на вул Ванди Василевської (Всеволода Змієнка). На газоні стали паркуватися машини.

Велика частина цих машин - це автомобілі у бізнес-центру за адресою вул. Ванди Василевської (Всеволода Змієнка), б.7. Якщо по-началу вони ”скромно паркувалися” трохи заїжджаючи на газон, то зараз вони паркуються на газоні, на пішохідному переході (!), на тротуарах перед пішохідними переходами.

Дзвінки в 102 нічого не дали - поліція не забере на евакуатори цих порушників. І взагалі не реагує, посилаючись на те, що ”немає водія поруч з автомобілем, ми нічого не можемо зробити”.

Прошу вас:
1. повернути на своє місце огорожі, які захищали газон від таких автомобілістів по всій (!) Вулиці Ванди Василевської (Всеволода Змієнка)
Або пояснити ЧОМУ ЇХ ЗНЯЛИ і КОЛИ ВОНИ ПОВЕРНУТЬСЯ НА СВОЄ МІСЦЕ

2. Прошу поставити огорожі біля тротуару перед бізнес-центром - автомобілісти там влаштували парковку, яка загороджує прохід пішоходам. Зараз від цього захищає тільки сугроб. Але він скоро розтане.

3. прошу поставити обмежувальні стовпи біля пішохідного переходу у вул. Ванди Василевської (Всеволода Змієнка), д 6 (навпроти магазину Фора) - там майже прийнято паркуватися - це закриває огляд для водіїв і створює небезпеку для пішоходів, особливо дітей, яких за такими автомобілями не видно. І аналогічні стовпи на тротуарі перед бізнес-центром (Ванди Василевської (Всеволода Змієнка), д 7)

Приклади того, до чого призвела відсутність огороджень на наведених фотографіях і відео

https://youtu.be/KAiW9K60mG0