Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-7252 (4851970)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Чищення дахів будинків від снігу та бурульок
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:9 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

з даху будинку по вулиці Ніжинська 10, звисають величезні бурульки, які в будь-який момент можуть впасти на тротуар зі жвавим рухом пішоходів. Прошу терміново направити відповідну службу та вжити заходи з усунення проблеми. дякую