Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-5225 (4851995)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Взаємовідносини з сусідами
Відповідальний:ЖЕД - 903 (Батиївське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

На прибудинковій території за адресою : м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 29, а саме під вікнами моєї квартири № 1 першого поверху постійно розсипається сміття, зокрема ”зернята”, які приваблюють щурів та забруднюють прибудинкову територію (фото додається). Неодноразово, я особисто прибирала сміття та зверталась з цього приводу до мастера ЖЕКу 903. Прошу прибрати прибудинкову територію та вжити відповідних заходів.