Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-13960 (4852006)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ по ремон. та утрим. автомобільних шляхів та споруд на них Дарн. району” [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Тереторія і тротуар перед магазином не прибрано від снігу, приізжаючі на вигрузку товару автомобілі блокують і так вузький прохід між сніжними кучами що лишив трактор очисник. дитячий візок треба піднімати на руках щоб пройти.