Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-8569 (4852053)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 3 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:9 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день, поясніть будь ласка чому на дорозі у дворі між моїм домом (12) і сусіднім 12а не розчищено?
Біля інших домів прибрали, а тут коляскою не можу проїхати.
Дякую.