Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-4387 (4852096)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відділ по роботі з ЖБК, ОСББ та ВЖФ [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:23 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

За гуртожитком, в якому я живу, вже далеко не перший день не вивозиться сміття. І така ситуація вже досить давно. Зараз, коли холодно, окрім того, що немає куди виносити сміття мешканцям гуртожитку, є лише одна проблема - неприємна картина з вікон. Але коли потеплішає, то буде ще сморід і деякі інші проблеми.
Прошу вплинути на відповідні служби, які мають вивозити сміття згідно розкладом.