Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-13978 (4852114)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Біля станції метро Нивки в таку погоду просто неможливо пройти - сніг не прибирається, його згортають у великі купи - і це не тільки не гарно, а й дуже незручно. .щоб пройти треба чи залазити на ці купи, чи просто йти по калюжах. За всю зиму я не бачила, щоб сніг біля станції прибирали. Незабаром ця проблема вирішиться сама собою, бо сніга не буде. Але можливо якось запланувати на наступний рік слідкувати за цією теріторією, щоб люди могли нормально пересуватися? Дякую.