Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-5228 (4852134)
Зареєстровано:8 Березня 2018
Тема звернення:Чищення дахів будинків від снігу та бурульок
Відповідальний:ВОП ”Михайлівська” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

На даху та водостоках будинку 39 по вулиці Пушкінській висять великі брили льоду та бурульки.

Скидання брил льоду та бурульок з даху не проводиться, а також за останній рік обслуговуюча організація жодного разу не проводила огляд та обслуговування дахів та покрівель.

Відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 150 від 10.08.2004 року «Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд» в утримання будинків і споруд та прибудинкових територій входить:
1.1.8.5. Очищення дахів та покрівель від сміття, бруду, листя.
1.1.8.6. Скидання з дахів та покрівель снігу та льоду.

В результаті бездіяльності персоналу обслуговуючої компанії відповідальної за виконання вищевказаних робіт:
1. Падаючою кригою було пошкодження кондиціонер який встановлено на стіні будинку.
2. Також падаючою кригою було повністю розбито вікно у четвертому під’їзді на другому поверсі. В результаті вибита рама та шибка. Уламки скла валяються на першому та між першим та другим поверхом.
3. Також кригою було пошкоджено металеву огорожу приямків підвального приміщення/укриття. В результаті порушено гідроізоляцію підвального приміщення/укриття.
4. Прохід до 4 та 5 під’їздів завалено уламками криги та дерева. Також із-за криги та бурульок на даху будинків, прохід до 4 та 5 під’їздів є небезпечним через можливе їх падіння. Попереджувальних знаків чи огорож не встановлено.

Просимо прийняти негайні міри по усуненню пошкоджень та забезпечення безпечного та безперешкодного доступу до 4 та 5 під’їздів.