Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-7144 (4852977)
Зареєстровано:9 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 202 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:12 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!
Після останнього прибирання двору температура повітря піднімається вверх, тому на 08.03.18 залишки снігу у дворі перетворилися в суцільну кашу та болото, також залишилося багато мокрого снігу і тому дуже слизько - не можливо йти. У дітей моїх після такої дороги мокрі ноги! Прохання до вас прибрати й щодня перевіряти та підтримувати двір у чистоті, за що я та інші мешканці оплачуємо і не забирати мій час просити зробити те, що вам добре зрозуміло, бо це робота ваша! Київ - це столиця України!