Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-7654 (4852994)
Зареєстровано:9 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 107 [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:12 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Звернення стосовно незадовільного очищення вулиці Маршала Якубовського від снігу. Двори та прибудинкові території не очищенні від снігу. Також на пішохідних переходах (що біля світлофорів) неможливо перейти дорогу, оскільки сніг також не прибрали, доводиться перебиратися ”вплав”.