Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-6650 (4853102)
Зареєстровано:9 Березня 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Незадовільний стан дороги при в’їзді в мікрорайон ДВРЗ, а саме перед зупинкою Укроптбакалія (вул. Алма-Атинська 12. При в’їзді на нову дорогу ями великого діаметру та глибини, що створює аварійно небезпечну ситуацію. Єдина дорога на масив і та незалежної якості.