Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-7674 (4853253)
Зареєстровано:9 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:12 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Відділення міліції, що знаходиться за адресою вул. Малюнка 28б ніколи не прибирає навколо себе. Там суцільний жах. Зараз коли сніг тане, пройти повз відділок неможливо. А іти доводиться людям з маленькими дітьми, візочками , бо через цей відділок міліції пролягає шлях до дитячої поліклініки.
На фото стан дороги станом на 09.03
Якщо органи мвс самі себе не поважають, то як можна вимагати поваги від інших