Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-14236 (4854151)
Зареєстровано:10 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [в.о. Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:26 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Доброго дня!
Прошу роз'яснити ситуацію щодо вивозу побутового сміття в житловому масиві Біличи. До 2018 року нас обслуговувала компанія "Крамар Рисайклинг" на умовах Публічного договору. Наразі компанія відмовилась від вивозу. З яких причин - мені невідомо. Більше 2х місяців нам нема куди подіти побутові відходи, адже зносити їх до найближчих високоповерхівок теж ненормально. Прошу вирішити цю проблему найближчим часом.
Як варінт, можливо треба повернутися до встановлення контейнерів для сміття (згідно законодавства про сортування) на в'їзді/виїзді з житлового масиву і призначити мешканцям регулярний комунальний платіж за це.
Дякую за відповідь!
З повагою, Курач Анна.