Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-4476 (4854152)
Зареєстровано:10 Березня 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

На перетині вулиць Маршала Рибалка та Довнар-Запольського, а саме на перехресті, не працює сигнал зеленого кольору світлофора, у напрямку вул. Довнар-Запольського.
Прошу, відповідних органів, відремонтувати та привезти у належний, повноцінно робочий стан світлофорів на перехресті вул. Ванди Василевської, Коперника, Рибалка та Довнар-Запольського.