Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-4478 (4854165)
Зареєстровано:10 Березня 2018
Тема звернення:Порушення правил дорожнього руху
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня! На Солом’янській площі є перехрестя вулиць Василя Липківського та Солом’янської. В одному з напрямків руху, а саме з вулиці Солом’янська в бік Повітрофлотського проспекту (червона стрілка на малюнку) водії постійно порушують правила дорожнього руху. В цьому напрямку можуть рухатись тільки 3 і 4 полоси з вулиці Солом’янська. Але водії їдуть і з другої полоси також, утворюючи великі затори та аврійно-небезпечні ситуації. Крім того, систематично водії в цьому напрямку продовжують рух на червоне світло. Особливо з цим стикаюся в будні дні, робочий час. Я пішохід, з маленькою дитиною у візочку, не можу спокійно та безпечно переходити через дорогу (пішохідний перехід позначено на малюнку зеленим кольором). Є два виходи: або маневрувати між автівками, які проїхали на червоний, або не з тієї полоси, і утворюють затор та намагаються швидше проїхати далі, або чекати 15 секунд. поки всі вони проїдуть і за 5 секунд намагатися перебігти 6-полосну дорогу з візочком. Цим переходом користуються багато людей, зокрема, багато батьків з дітьми, які йдуть в парк через дорогу. Прошу розглянути цю скаргу та прийняти міри, щоб зробити цей перехід безпечним (відрегулювати світлофор, патрульна поліція, тощо). Дякую