Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:У-551 (4854565)
Зареєстровано:10 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Департамент будівництва та житлового забезпечення [Федотов Костянтин Павлович]
Дата контролю:16 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

за два тижні двори розчищали аж рази зо два, напевно. тротуарів не видно взагалі, під'їздні доріжки до будинків перетворилися на місиво з багна, води і снігу. шановне керівництво спецжитлофонду, ви або зробіть людям перерахунок за послуги, які надаються неналежно, або надавайте ці послуги в повному обсязі і належної якості.