Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-7445 (4854566)
Зареєстровано:10 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 4 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Доброго дня! Прошу посприяти у вирішені проблеми. З 4 березня 2018 р. за адресою Якуба Коласа 2 не вивозиться мусор!!! Фото додаю. Якість прибирання прибудинкової території ноль, тому про яку оплату за березень місяць можна говорити? Це жах що робить, сміття повсюди!!!