Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-4497 (4854571)
Зареєстровано:10 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:ВОП ”Нивки” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:15 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

До ВОП ”Нивки-Діброва”
Копія: КП ”Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва”

Після осінніх місяців між будинками № 62А та 64А виросла велика купа опалого листя (див. фотознімки), яке туди звозили двірники, що є цілком вірним рішенням.

Запитання наступне: коли та чиїм коштом тепер це опале листя буде вивезене на полігон для утилізації? Воно там лежить вже більше трьох місяців (грудень, січень, лютий)! Скільки воно ще там буде лежати? До настання літа?

Також, хочу звернути увагу обслуговуючої компанії на велике засмічення побутовим сміттям ділянки (газону) біля будинку № 62А біля якої знаходиться купа опалого листя.

До звернення додаються 3 фотознімки.