Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-14348 (4854880)
Зареєстровано:10 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Відомчі будинки (ОСББ, ЖБК) []
Дата контролю:26 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Вже кілька місяців відсутнє освітлення прибудинкової території будинку #3. Просьба вирішити цю проблему.