Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-14349 (4854902)
Зареєстровано:10 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Управління житлово-комунального господарства [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:15 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Добрий день!
Біля мого будинку постійно збирають та складають пластикове сміття (ймовірно бомжі).
Це дуже погіршує зовнішній вигляд прибудинкової території, а також провокує появу у подвір’ї людей неприємного вигляду.
Будь-яка, вжийте заходів, щоб припинили складати сміття біля нашого дому.
Фото прикріплено.
Дякую!