Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-3881 (4855402)
Зареєстровано:11 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відомчі організації, ОСББ, ЖБК, тощо []
Дата контролю:14 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день. Ми, мешканці комплексу, завдяки Керуючій коспанії ”Сучасний дім”, потопаємо в смітті. Прямі звернення громадян не чують, ось і змушені зветратися до ВАС, як ограну влади та заставити наш ЖЕК виконувати їх обов,язки та навести порядок. Куди дивиться ”Благоустрій Оболонського району”, ажде це сміттє звалище знаходиться на проїздній та прохідній частині, бідя корпусу 3/ бойлерною та перед сходами до нашого комплексу з боку вул. Тимошенко 19, за Мафією. Виникає питання- ”Чи є влада в нашому місті”, чи скрізь одні корупціонери, які тільки збирають оплату за утримання будинку та грабують ці кошті. А може за утримання ме потрібно платити мешканцям, якщо ніхто не надає послуги? Ось данна ситуація і стана каталізатором, як потрібно діяти мешканцям?