Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-5395 (4855410)
Зареєстровано:11 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Дільниця - 3 [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:14 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!

Вже 5 чи 6 день за адресою проживання (вул. Западинська, 3Б) не вивозять сміття. Оплата за утримання будинків і прибудинкових територій, куди входить вивіз сміття, сплачуєтся щомісяця. Питання - за що я сплачую, якщо сміття не вивозять? Дивіться додані фото.

Прошу негайно прийняти міри по вивезенню сміття або перерахувати оплату за утримання будинків і прибудинкових територій за мінусом сплату за вивіз сміття.

Дякую!