Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-7497 (4855414)
Зареєстровано:11 Березня 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На Амурській площі, 4й день не працюють світлофори!!!!!!!!!