Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-7821 (4855476)
Зареєстровано:11 Березня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Відділ благоустрою [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:26 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Шановний Віталію Володимировичу!
Вдруге звертаюсь до Вас з приводу відновлення асфальтного покриття та тротуарів в дворі будинку 9Г по вул.Йорданскій.
Попередня скарга на бездіяльність органів влади з цього питання була подана в жовтні 2017 номер П-29950.
Скільки років ще потрібно для відновлення асфальту та тротуарів на вказаній території? На даний час вже пройшло ДВА роки з моменту пошкодження проїзду та пішохідних доріжок працівниками ремонтних служб (Київенерго).
Ви заявляєте про тисячі кілометрів відновлених в Києві доріг щороку, а люди не можуть нормально вийти або виїхати на автомобілі зі свого двору!
Прошу терміново відновити благоустрій. Будь-ласка не пишіть відписки, такі як: ”Потребує додаткового фінансування”. Бо цей безлад вже давно порібно припинювати!
Подивіться на фото, на що Київенерго перетворило прилеглу до будинку 9Г територію! Куди дивиться адміністрація?