Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-14459 (4855552)
Зареєстровано:11 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ВОП ”Дегтярівка” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:12 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Дворники не чистят двор от снега. Соответственно не может заехать машина и вывезти мусор. Такое возле 47го дома постоянно! Машина приезжает, но не может заехать потому-что снег не убран!