Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-14461 (4855566)
Зареєстровано:11 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 4 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:16 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

За адресою вул. Якуба Коласа,6 . Біля житлових підїздів №10, 11 та 12 після кожного вивозу сміття залишаються гори сміття . Під час піднімання сміттєвих баків працівниками служби висипається сміття на землю. Двірники не поспішають його прибирати і воно лежить на землі по декілька днів. Цього разу ситуація жахлива, після святкових днів кількість сміття в баках стала більшою і відповідно висипається теж більше. на вулиці вже потепліло і сморід відчувається навіть у квартирах.
Сміттєві баки на стільки старі, що з них витікає вся рідина яка міститься в смітті, що також створює неприємний запах.