Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-7844 (4855700)
Зареєстровано:11 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”АТП” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:14 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Протягом тижня станом на 11.03.2018 року з сміттєвих контейнерів, розташованих між будинком #53 та #53Ж по вул.Данила Щербаківського, не вивозиться сміття! Сміття розкидане по всій прибудинковій території, тхне та заважає проходу! Поруч знаходиться дитячий майданчик! Дана ситуація повторюється регулярно. У зв’язку з цим прошу забезпечити своєчасне та постійне вивезення сміття та взяти дане питання під свій контроль.