Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-14478 (4855726)
Зареєстровано:11 Березня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт тротуарної плитки (брущатки)
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:26 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Тротуар на куті будинку 20Б біля недобудови у жалюгідному стані. Замысть тротуару - озеро.
Все залито водою та брудом, відсутні плити. Неможливо пройти, тим більше проїхати коляскою. Див. Фото.