Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-3857 (4855736)
Зареєстровано:11 Березня 2018
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Копець Станіслав Олегович
Дата контролю:16 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Магазин Еко-маркет, що працює за адресою Дорогожицька 13, вчергове створив позаду будинку сміттєзвалище свого непотрібу, відходів та спорченого товару. Справжній розплідник крис та годівниця тараканів. Скупчення легкозаймистого сміття під самими балконами. На звернення та зауваження мешканців будинку адміністрація не відповідає.
Прошу відреагувати на звернення, до перевірки залучити пожежну службу та санепідемстанцію (чи відповідний орган)