Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-1007 (4856125)
Зареєстровано:11 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:12 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Через двір нашого будинку проходить асфальтована доріжка, якою користуються як мешканці нашого будинку, так і мешканці будинків по пр. Відрадному 22б, вул. Донця 23, 23а, 23б. Ця доріжка жодного разу не прибиралась від снігу взимку, а зараз, коли почав танути сніг, вона перетворилась на суцільне місиво із снігу та води.

Прошу вас вжити заходів з розчищення доріжки від снігу.

Фото надаються.