Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-14553 (4856264)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Ремонт дахів
Відповідальний:ЖЕД - 105 [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:27 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Після сильних снігопадів частина огорожі на даху п’ятиповерхового будинку за вищевказаною адресою відірвалася і звисала над проходом у дворі.
Мною була подана заявка в диспетчерську службу Голосіївського району (№ 3710110), але огорожа так і не була відремонтована. Мені повідомили, що заявка закрита і все відремонтовано. Я подав другу заявку (№ 3759262), але огородження ніхто не відремонтував.
08.03.2018 огорожа відірвалася і впала з будинку. Одна частина залишилась на балконі другого поверху, інша впала на землю.
Прошу надати наступну інформацію:
1. Чому не було відремонтовано огорожу?
2. Прізвище особи, яка закрила заявку без виконання.
3. Відповідальну особу, через яку могло статися лихо, якби ця огорожа впала на людину