Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-14616 (4856845)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Управління капітального будівництва [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:27 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Не горят фонари вокруг домов:

Пчелки 4, 6, 6а, 8
Драгоманова 2, 2а, 2б, 6/1