Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-3893 (4856851)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу та льоду на зупинках та станціях МГТ
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:15 Березня 2018
Статус:Виконано власними силами заявника
 
Текст звернення

Зупинка транспорту с.Берковці, та прилегла територія весь час знаходиться в жахливому стані через сміття, яке іноді прибирається, але не в повному обсязі. А тепер, коли сніг розтанув то картина зовсім приголомшлива. Доступ до тротуару перешкоджено сміттям. Прошу розібратися яким чином, як часто повинно прибиратися сміття, і хто відповідальний за цю територію?

Також хочу звернути вашу увагу, що на зупинці вул. Стеценка, біля Інтернаціональної площі там де церква -вже дуже довгий час немає смітника, сміття також валяється просто на зупинці, а викинути за призначенням його навіть немає куди.