Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-14663 (4857216)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Дільниця - 3 [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:15 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Майже тиждень не вивозиться смiття за адресою вул. Западинська, 3-Б