Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-6900 (4857246)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:27 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Зранку не перемикається світлофор по вул. Васильківській, навпроти буд. 55. О 06.50-07:00 ранку світлофор не реагує на натискання кнопки і самостійно не перемикається на зелене світло для пішоходів, хоча в цей час вже доволі багато людей користуються цим наземним переходом.
Прошу зовсім прибрати кнопку (все одно її натискають у будь-який час незважаючи на те, що кнопка повинна працювати з 23:00 до 07:00 і через це ламають) і встановити справний таймер самостійного перемикання світлофора.