Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-3917 (4857534)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [Наконечний Михайло Васильович]
Дата контролю:19 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Декілька місяців тому по вул. Академіка Лебедєва на відрізку від монастиря до вул. Метрологічної зламалось дерево і повисло на інших деревах.
Прошу прибрати.
Скоро потепліє та лісовою зоною почнуть гуляти дорослі та діти.
Якщо рухатись від Метрологічної, то дерево знаходиться ліворуч ближче до монастиря.