Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-6913 (4857561)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:ЖЕД - 109 [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:19 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

За будинком 27 на проспекті Глушкова багато років існує проблема зі смітником і стихійно створених громадським туалетом біля громадської прибудови, яка подана на фото. Подяка працівникам ЖЕО, що час від часу вивозять сміття, яке наносять місцеві мешканці. Але це не вирішує проблему. Сюди мало не кожні 5 хвилин хтось іде сходити в туалет. В цьому місці сморід. Зверху на це дивляться з вікон люди. Тут не раз виявлено сумнівних людей, які кололися наркотиками. Скільки не вивозь сміття - проблему це не вирішить. Бо проблема в наявності бетонної огорожі, яка дозволяє сховатися. Дуже прошу представників місцевої влади підійти до проблеми комплексно, і вирішити її радикальними змінами. Або обгородити цю територію, щоб ніхто не міг сюди зайти, або навпаки знести бетонну огорожу, що не дозволить ховатися, і, отже ніхто сюди не ходитиме. Дуже хотілося б, щоб це питання було обговорене. Зокрема, я, як заявник, готовий брати у обговореннях, щоб обрати якомога оптимальніше рішення. Дякую.