Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-7993 (4857587)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Департамент експлуатації водопровідного господарства [Новицький Дмитро Юрійович]
Дата контролю:20 Квітня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Звертаюсь від мешканців будинку. Наш двір перекопано вже майже рік. Ями, калюжі - не пройти не проїхати. Коли нарешті питання буде вирішено? Розриття проводило Київєнерго, всі тернміни карток давно скінчилися. Ніякої реакціі на будь-які звернення. З причини переритого двору, смітники стоять під вікнами по вул. Хорива - вивоз сміття відбувається в нічні години, це заважае людям спати і виглядає жахливо. Окрім того, попід самим будинком проведено комунікації до новострою по вул. Спаській. Асфальт також не відновлено. Чому цю очевидну проблему неможна вирішити протягом майже року? Вимагаємо асфальтування двору!