Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-7458 (4857632)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:ОД - 504 [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Шепельський С.М.
Дата контролю:27 Березня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Добрий день.
Будинку 40 років, зданий в експлуатацію в 1-му кварталі 1978 року і тільки в 1985 році був ремонт (покраска) підїзду, не рахуючи 1-го поверху, який ремонтувли іноді депутати до виборів. Поверхи (стіни, стелі) почорніли за ці три з лишнім десятиліття, то живем як мабуть в ”бомжатніку”. Жителі, деякі, не проти дати якісь кошти на матеріали для ремонту, та нікому цим зайнятись, бо в більшості проживають пенсіонери та квартиранти.
Кошти на ремонт будинків (поточний та капітальний) був закладений в ватрість кварплати і мали накопичитись за 15 років та провести поточний ремонт, а зараз вже і капітальний. Ці кошти успішно ”приватизували”, а ми живемо як в ”бомжатніку”.
Кілька раз звертались з цим проханням ще раніше, коли були ще ЖЕКи, але отримували відмови.
В січні 2017р. були замінені вікна в підїздах, за що дуже вдячні. Звичайно, якби провести повне утеплення будинку (латками утеплений) та покрасити (в будинку, такий же біля ЖЕД-507, збудований одночасно з нашим, покрашені фасади, мабуть мозолив очі, а наш далеко), то й виглядав би якось нормально, а так облізлий. Звичайно, в будинку потрібна заміна трубопроводів, бо термін експлуатації вийшов.
Вже майже рік немає двірника в підїзді, прибирається не завжди, то підїзд від цього ще більше запущений.
Допоможіть якось в вирішенні наших проблем.