Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-8000 (4857664)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Штрафи за порушення правил дорожнього руху
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:27 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доводжу до відома Київради, що вздовж майже всього проспекту Перемоги має місце порушення правил паркування.
Але найбільша проблема існує біля медичного національного інституту Богомольця по проспекту Перемоги 34, - це суцільна паркувальна зона!!), машини стоять не тільки вздовж траси(!?!), але вже і на тротуарі в два ряда! пішоходам вже важко між собою розминутись! Прошу терміново прийняти необхідні заходи і заборонити паркування на цій території. Дуже дякую.