Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-3927 (4857812)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:Комунальне підприємство ”ШЕУ” [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:13 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

КП ШЕУ ДЕСН. Р-НУ БУЛО ОЧИЩЕНО ВІД СНІГУ БАЛАНС. ТЕРИТОРІЮ В С. БИКІВНЯ. У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СКЛАДНИМИ ПОГОДНИМИ УМОВАМИ СНІГОПРИБИРАЛЬНА ТЕХНІКА ПРАЦЮЄ В ЦІЛОДОБОВОМУ РЕЖИМІ, ОДНАК ПРИБИРАННЯ ОДНОЧАСНО УСІЄЇ ВУЛ.-ШЛЯХ. МЕРЕЖІ ДЕСН. Р-НУ Є ТЕХНІЧНО НЕМОЖЛИВИМ. ПИТ. ЩОДО ОЧИЩЕННЯ БАЛАНС. ТЕРИТОРІЇ ТРИМАЄТЬСЯ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ. БУДЕ ПРОВЕДЕНО ДОД. ОБСТЕЖ. ВКАЗАНОЇ ТЕРИТОРІЇ, НЕДОЛІКИ БУДЕ ЛІКВІДОВАНО. БАЛАНСОВА ТЕРИТОРІЯ ШЕУ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗГІДНО ФОТО ОЧИЩЕНА.
Таку відповідьмені надіслали. Нічого з цього не відповідає дійсності (я говорю лиш про те, що можу дійсно перевірити). Тротуар в Биківні ніхто не чистив (крім сумлінних мешканців, які відкидали біля своїх воріт сніг саиі), протягом тижня води по кісточки, а снігу по коліна! І що це за формулюванням: буде проведено додаткове обстеження території? Ніби на підприємстві не знають де було проведено очищення, а де ні! В це я ніколи не повірю, бо сама працюю в комунальному підприємстві. І ще одне, складні погодні умови закінчилися вже давно!