Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-9067 (4857821)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж будівельних та дачних ”битовок”
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:27 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Звертаюся до Вас від імені всіх мешканців будинку за адресою вул. Привокзальна, 14 і від себе особисто з проханням вирішити питання про заборону будівництва хостелу в підвальному приміщенні нашого будинку.

Будівельна організація проводить гучні ремонтні роботи протягом дня, а також були випадки продовження робіт у нічний час. Під час будівництва даних приміщень має місце перепланування і монтаж додаткових конструкцій, що повністю обмежує доступ до будинкових комунікацій. Прохання звернути увагу, що згоди на відкриття хостелу ніхто з мешканців будинку не надавав (вхід до приміщення з двору будинку, між/поряд з житловими під’їздами).

Відкриття хостелу заперечує санітарно-гігієнічним, протипожежним та технічно-експлуатаційним нормам, а також порушує соціальні права мешканців будинку. Споруда 1962 року забудови за 56 років експлуатації має слабкі комунікації і подібне «сусідство» не передбачає нічого хорошого, як для самої будівлі, так і для її мешканців. На сьогодняшній день на першому поверсі згаданої будівлі ми вже маємо приватний медичний центр та магазин «Flagman».ПРОСИМО:

1- Заборонити будівництво/відкриття хостелу.

2- Зобов’язати директора підприємства КП «Керуюча компанія» провести ревізію в підвальному приміщенні на предмет доступу до будинкових комунікацій, порушень системи опалення і водопостачання та порушень норм перепланування приміщення.