Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-6963 (4858408)
Зареєстровано:12 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Дільниця - 1 [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:15 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня.Є велика проблема з вивезенням сміття протягом троьох тижнів.Супер пупер підземний контейнер (що не дає можливості сортувати сміття!!!!) вже заліплений гидотою.Де наш благоустрій прибудинкової території за який щомісяця сплачуємо?Вирішіть пооблему будьласка,бо скоро не пацюки а динозаври забігають по подолу.Дякую.