Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-8060 (4858512)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Харчування в навчальних закладах
Відповідальний:Управління освіти [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:28 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Питання щодо бездіяльности Відділу Освіти Оболонського району та зриву навчального процесу в середньоосвітніх закладах Оболонського району м. Київ.
Моя дитина навчається в гімназії ”Потенціал” в першому класі.
Сьогодні адміністраця освітнього закладу нас поставила перед фактом, що від завтрашнього дня в школі на невизначений термін зачинено шкільну їдальню.
Оскільки дитина має знаходитись у школі з 8:30 до 19:00 (забирати раніше не можемо, оскільки я та дружина працюємо), без забезпечення повноцінного харчування наразі її відвідування освітного закладу є шкідлвим для її здоров’я.
Прошу вжити негайних заходів шодо зебезпечення роботи шкільної їдальні.

Також прошу притягнути до адміністративної (а за наявності ознак умисних дій - до кримінальної) відповідальності винних осіб.

Звертаю Вашу увагу, що такими діями посадові особи порушили права моєї дитини, гарантовані Конституцією права громадянина України, а саме:

Стаття 53:
Кожен має право на освіту.
Повна загальна середня освіта є обов’язковою.
Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам.
Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі.
Громадянам, які належать до національних меншин, відповідно до закону гарантується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних навчальних закладах або через національні культурні товариства.

Стаття 27:
Кожна людина має невід’ємне право на життя.
Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов’язок держави - захищати життя людини.
Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань.

Спробу залишити мою дитину без повноцінного харчування розглядаю як спробу надати зумисної шкоди її здоров’ю та лишити можливості отримати освіту.