Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-3135 (4858519)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Ремонт фасаду будинку
Відповідальний:ЖЕД - 7 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:28 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

У будинку продовжуються розширюватись міжпанельні тріщини, в нічний час чути скрежет залізобетонних конструкцій, страшно знаходитись у будівлі, з ЖЕКУ прийшла жіночка і каже ”нічого страшного хай тріщить впаде так і буде я тут не живу хочете виселяйтесь, моє діло скаргу перед КМДА закрити”, тріщини розширюються з кожним днем, бетон сипеться на голову прийдіть з КМДА я вам покажу і можете одразу прокурора з начальником ЖЕКА та експертною організацією з собою взяти.
Я, як представник від мешканців будинку вимагаю скласти компетентний акт технічного стану будинку за моєї участі та участі незалежної експертної організації та уникнути людських жертв в разі повного руйнування будинку (в мене жінка та маленька дитина вдома і мені страшно на роботу ходити коли я знаю, що будинок може в любий момент завалитись, люди також це розуміють, але вони звикли і у більшості немає вдома маленьких дітей).
Також зазначаю, що фото на якому відображена тріщина зроблено у 2015 році і на даний час тріщина значно більша і навколо неї та взовж міжповерхових стиків панелей пообсипався кафель (продовження тріщини), повідходили торцеві несучі панелі, тощо, будинок розсипається.
І не потрібно сюди направляти некомпетентну жіночку з ЖЕКУ, а направте компетентнтну комісію за моєї участі та врятуйте життя людей, якщо будинок аварійний відселіть людей, не потрібно це замовчувати і чекати поки будинок завалиться, врятуйте долі дітей це наше майбутне. На фото не можливо відобразити всього по причині технічних обмежень вашого сервісу до 2 мегабайт.