Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-3941 (4858528)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний санітарний стан автобусних зупинок
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Симонов Сергій Анатолійович] виконавець: Левченко Дмитро Валентинович
Дата контролю:28 Березня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Біля мого будинку є транспортна зупинка. За нею НІКОЛИ ніхто не прибирає. Ще там просідає асфальт, і коли почав танути сніг (або коли йуть сильні дощі) там з’являється величезна калюжа. В неї кидають дерев’яну палету і таким чином люди переходять поперек калюжі (уздовж перейти її просто неможливо, всі її обходять або об’їжджають). Із задоволенням додала б фото (вони в мене є), але ці ваші 2 мегабайти, це, вибачте, курам на сміх. Там буде видно лише бічки і сміття, яке ЗАВЖДИ!!!!!!!!!!!!! валяється поза цією зупинкою.
Чи потрібно детально писати, що треба зробити з цим непорозумінням, чи ви самі здогадаєтесь?