Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-14882 (4858860)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Будівництво /дооблаштування спортивних майданчиків
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:28 Березня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Шановні керівники Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Дарницького району, не одноразово звертався до керівництва ЖЄД-210 з приводу переміщення площадки для ТПВ з зони відпочинку громадян
та дитячого майданчика на відстань визначену санітарними нормами та чинним законодавством України. Отримував різного роду відписки, з актами і без них в яких говорилося що площадка чудова і мешканці не заперечують щоб вона там стояла, але в останніх напевно я так думаю поняття санітарних норм відсутнє зовсім. Потім пішов другий етап відписки в якій говорилося що депутат Сулига Ю.А. встановив спортивний майданчик і після його встановлення виникло непорозуміння з майданчиком для ТПВ. Шановні депутат Сулига Ю.А. встановив майданчик на зоні відпочинку громадян поруч з дитячим майданчиком і данне розміщення логічне і не порушує санітарних норм. Було також отримано відповідь на звернення, що контейнери відремонтовано після звернення до обслуговуючої організації, надано фотокопії звернення (листа) і таке інше воно б і нічого якби не але, на протязі місяця (з 01.01.2018) майданчик знаходиться в жахливому стані і ніхто з цим нічого не робить. Прошу прийнят міри, та вирішити питання позитивно, відповідно перемістивши та облаштувавши площадку для ТПВ з зеленої зони відпочинку громадян та дитячого майданчика. Додаю декілька фото того майданчика начебто за який обома руками ”за” мешканці які підписали акт.(до Влолдара роз з приводу ремонту контейнерів звертатися не треба потрібно перемістити контейнери разом з площадкою відповідно її облаштувавши )