Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-14888 (4858932)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 514 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:16 Березня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

6й день не вывозят мусор, уже горы стоят.