Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-4050 (4860098)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відділ благоустрою []
Дата контролю:16 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день. Ми, мешканці комплексу, завдяки Керуючій компанії ”Сучасний дім”, потопаємо в смітті. Прямі звернення громадян не чують, ось і змушені зветратися до ВАС, як ограну влади та заставити наш ЖЕК виконувати їх обов,язки та навести порядок. Куди дивиться ”Благоустрій Оболонського району”, сміття згідно мого попереднього звернення В-3881, за Корпусам 3, прибрали 12.03.18р. а кучу сміття на фасадній частині вул. Тимошенко,21, біля будівельно паркану, поруч з світлофором на переході до базару - НІ. Про це сміття не писали в попередньому зверненні, це вже навіть не смішно, що співробітника Благоустрію бачать тільки вказане сміття, ажде це сміттє звалище знаходиться на центральній вулиці та прохідній частині, поруч продають хліб. Виникає питання- ”Чи є влада в нашому місті”, чи скрізь одні корупціонери, які тільки збирають оплату за утримання будинку та грабують ці кошті. А може за утримання ме потрібно платити мешканцям, якщо ніхто не надає послуги? Ось данна ситуація і стана каталізатором, як потрібно діяти мешканцям?